Dárková síň

Vítáme vás!

Jste  na návštěvě v naší Dárkové síni!  Zde vám nabízíme dárkové koše, dárkové balíčky, kazety a dárkové kufry.  Máme širokou nabídku kvalitních vín a alkoholu, najdete u nás mnoho druhů luxusních cukrovinek a delikates, exkluzivní dárkové předměty a kvalitní kuřácké potřeby.


Máme již připravené dárkové koše a kazety s  vybranými  delikatesami  v různých cenových hladinách. Možnost vybrat si  zboží  do dárkového koše či kufru podle svých představ je samozřejmostí!

Pohodlně z  domova   vybírejte na vinogalerie.cz  ,ale mnohem širší výběr najdete v naší vinotéce  ( „Pod laubama“ na náměstí  T.G.M. v Třinci  ul. Komenského 389 ).


 


Nabídka luxusního zboží v kamenném obchodě mnohonásobně převyšuje nabídku  v  eshopu,  a to především proto, že se sortiment neustále obměňuje  podle nabídky trhu.


Právě z toho důvodu není na škodu zaregistrovat se na vinogalerie.cz a nechat si zasílat pravidelně novinky, aktualní  a akční slevy a zajímavosti z oblasti luxusního dárkového  zboží.  Zájemci mohou získat  Zákaznickou kartu a využít všechny bonusy, které firma nabízí.


V naší dárkové síni nabízíme rozmanitou paletu vín z mnoha vinařství (Krist, Michlovský, Tetur, Kovacs, Kubík, Baláž, Nové Vinařství). Sekty z vinařství – Michlovský, Freixenet. Portské vino a  someliérské sady.


Alkohol (whisky, karibské rumy, brandy, koňaky, armaňaky, kalvados z Francie, vodky, ovocné destiláty, giny, likéry, medoviny), alkoholové miniatury, ozdobné láhve plněné alkoholem (Detesk).Cukrovinky (bonboniéry, belgické pralinky, truffle, švýcarské, rakouské a německé čokolády, marcipán, sušenky, ovocné želé),kávu 100% arabika a čaje, kvetoucí čaje, ovocné pečené čaje. Škodovy bylinné a medové pochoutky, ovoce v alkoholu, holandské sýry a pletené koše.


Ano, je to nepřeberné množství rozmanitých druhů výrobků a hlavně chutí, které můžeme aktuálně nabídnout. V regionu jsme dlouhodobě v tomto resortu mezi nejlepšími!


Přijďte si do naší dárkové síně vybrat dárkový koš, kazetu, balík nebo kufřík! Náš personál  je připravený vyhovět všem vašim přáním a naše aranžérky  zajistí, že dárek od vás bude klenotem!


Těšíme se na vaši návštěvu!