Vinařství TETUR

Vinařství Vladimír Tetur vzniklo v roce 1992. Zabývá se výrobou vysoce kvalitního vína. V uplynulých letech získalo mnoho zkušeností se samotnou výrobou a také zainvestovalo do moderní technologie.Je jedním z mála vinařství, které dbá také na vytříbený design.

Vinařství Vladimír Tetur přesto, že svou produkcí patří spíše k větším vinařstvím, zastává strategii osobního přístupu a podpory gastronomie, či vinoték.

Vína pod značkou VLADIMÍR TETUR se prodávají v lahvích od roku 1993. Jedná se o dobře zavedenou značku, která přinese na Váš stůl kvalitní vína za rozumnou cenu.


Vinařství Vladimír Tetur obdělává 12 hektarů vlastních vinic a zbylé hrozny nakupuje od prověřených dodavatelů z Velkých Bílovic. Zpracovává 12 bílých a 11 červených odrůd révy vinné.Vinařství Vladimír Tetur je jedním z nejlepších výrobců „aromatických odrůd“.


V naší prodejně VINOGALERIE můžete zakoupit chlouby tohoto vinařství jako Irsai Oliver, Tramín červený, Pálava, či Muškát moravský. Doporučit však můžeme také jiná vína z tohoto vinařství jak bílá , tak červená.

Sklepmistr, kterým je sám majitel firmy se také s nemálými úspěchy pustil do výroby skvělých růžových vín.


Vinařství také pravidelně boduje ve vinařských soutěžích na celém světě.Uvádíme zde například Grand Prix Vinex, Muvina v Prešově, ve slovinské Ljubljani, Weinparade v Poysdorfu v Rakousku, v Kanadě, v Izraeli, Londýně, Paříži aj.Vinařství Vladimír Tetur